درباره ما

درباره ما

_

شرکت رز آرا پارس بیش از دو دهه پیش به همت یکی از برترین طراحان و معرق کاران خاورمیانه تأسیس شد و در طول این سالها توانسته در خصوص طراحی و دکوراسیون داخلی و ایده های نوین در این عرصه، به دستاوردهای قابل تاملی در دنیای پررقابت کنونی دست یافته و جایگاه ویژه ای را در صنعت دکوراسیون و طراحی داخلی کشور پیدا کند.
این مجموعه مفتخر است که با بهره مندی از توانمندی دستان هنرمند و به لطف خلاقیت متخصصان در عرصه دکوراسیون ، تاکنون ده ها پروژه کوچک و بزرگ را به سرانجام رسانده و درصدد اجرای طرح های ابتکاری جدیدی است که می تواند تحولی در صنعت یاد شده، ایجاد کند.
اما اینها، تنها دستاوردهای شرکت رز آرا پارس نیست بلکه، در کنار طراحی و دکوراسیون داخلی، این مجموعه مبتکر ساخت وسایل چوبی مختلف مانند نمونه های موجود در فروشگاه بوده است که هم اینک با اقبال بسیار خوبی ازسوی مشتریان خود روبرو است. اقلامی که با عنایت به استقبال بازار و مشتریان ، هر روز به تعداد آنها افزوده می شود، بطوریکه هم اینک آمار آنها به بیش از 100 قلم محصول رسیده است.
در همین راستا شما نیز می توانید ضمن مشاهده محصولات یاد شده در سایت یا صفحه ما در اینستاگرام و تلگرام ، به یکی از زیباترین و منحصربفردترین مجموعه های اقلام چوبی روزمره مورد استفاده در منزل خود، دست پیدا کنید و بدون واسطه، خریدی مطمین و به صرفه و به یادماندنی را تجربه کنید. همچنین شما می توانید با مراجعه به بخش های مختلف این سایت و یا تماس با کارشناسان این مجموعه از مشاوره های رایگان برای دکوراسیون منزل یا محل کار خود بهره مند شده و در صورت تمایل اجرای آن را نیز با خیالی آسوده و هزینه ای مناسب از ما طلب کنید.
گرچه، این تازه آغاز راهی است که ما برای خود ترسیم کرده ایم. چرا که امیدواریم با حمایت ها و پیشنهادهای سازتده شما بتوانیم روزی را شاهد باشیم که محصولات ما زینت دهنده خانه “تمامی” ایرانیان باشد و پروژه های طراحان ما، نقشی باشد بر خانه ها و ساختمان های سراسر این مرزو بوم هنر پرور.

90%

دکوراسیون

93%

طراحی داخلی

94%

طراحی بیرونی

تیم ما

_

طراحان داخلی باید به منظور ایجاد محیط داخلی که کارآمد و ایمن هستند، بسیار ماهر باشند.

رضا غلام نژاد

طراح و مدیر تولید

جین مورفی

طراح

آماندا پترسون

طراح

ماریا براون

طراح

ما اجتماعی هستیم

    خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما